Infolinie czynne:
pon-pt 8:00 - 16:00
genetyka
+48 602 424 647
pon-pt 8:00 - 16:00
toksykologia
+48 882 467 710

Wybór firmy oferującej najwyższą jakość badań leży w Państwa interesie!

service52
Wielu Klientów pyta, dlaczego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości wydawanych przez nas wyników i dlaczego tak często temat ten przewija się w publikowanych przez nas materiałach.

Odpowiedź jest prosta – w naukach sądowych badanie, którego wyników nie cechuje absolutnie najwyższa jakość, jest po prostu niewiele warte. W tej dziedzinie nie ma miejsca na pomyłki, niedomówienia i niedokładność, ponieważ od wydawanych przez nas ekspertyz często zależy ludzkie życie.

Dlatego:

  • stale inwestujemy w najlepszy sprzęt, korzystamy z najlepszych odczynników i nie szczędzimy środków na stałe podnoszenie kwalifikacji.
  • w wydawanych przez nas raportach, zgodnie ze światowym standardem, zawsze znajdują się oznaczone profile i wyniki analiz statystycznych co umożliwia zweryfikowanie rzetelności naszej pracy.
  • regularnie poddajemy się testom międzylaboratoryjnym, w których nasze umiejętności weryfikowane są przez nadrzędne wykwalifikowane instytucje i – co ważne – zaliczamy wszystkie te testy w pełnym zakresie.