Infolinie czynne:
pon-pt 8:00 - 16:00
genetyka
+48 602 424 647
pon-pt 8:00 - 16:00
toksykologia
+48 882 467 710

Anonimowe badania ojcostwa

Zdajemy sobie sprawę, że część z badań genetycznych może mieć dla naszych zleceniodawców znaczny aspekt emocjonalny. Wiemy, że szczególnie istotne jest tu zachowanie poufności wykonywanych badań na każdym ich etapie, aby uniknąć niepotrzebnej konfrontacji przed uzyskaniem wyników. Z tych powodów przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji i porad jak wykonać anonimowe badania ojcostwa.

Anonimowe próbki

Z wyjątkiem badań na potrzeby wymiaru sprawiedliwości nie ma konieczności podawania danych personalnych osób, od których pobrany został materiał. Dlatego deponowane u nas próbki mogą być opisane typami pokrewieństwa tj. np. DZIECKO, DZIECKO 2, DOMNIEMANY OJCIEC, DOMNIEMANA SIOSTRA itd.

Anonimowa korespondencja

Korespondencję do Państwa możemy wysyłać na dowolnie wskazany adres. W przypadku braku zaufanego adresu można skorzystać z opcji POSTE RESTANTE, czyli dostarczenia przesyłki pod adres wskazanego urzędu pocztowego, wygodnego dla odbiorcy. Nie musi to być urząd najbliższy miejscu zamieszkania. Przesyłki takie nie są awizowane, a na odbiór poczta czeka do 14 dni.

Nasze korespondencja wysyłana jest w klasycznych białych kopertach oznaczonych pieczątkami adresowymi Katedry Medycyny Sądowej CM UMK.
Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby przesyłka wskazywała w jakikolwiek sposób na charakter naszej placówki to przy składaniu zlecenia należy wybrać opcje Anonimowa (Bez danych od nadawcy).

Bezpieczne płatności

Dla Państwa wygody i komfortu udostępniliśmy możliwość płatności elektronicznych.
Należy jednak pamiętać, iż takie płatności pozostawiają ślad w historii bankowej. Jeżeli chcą Państwo tego uniknąć można dokonać płatności gotówką na terenie placówki lub skorzystać z wpłaty na nasze konto za pośrednictwem poczty lub innego pośrednika.